Prožij každý svůj den naplno, jako by byl tvůj poslední!!!

Březen 2007

Pozadí

31. března 2007 v 20:11 | Ragosta33 |  Obrázky

Pozadí


Životopis11

31. března 2007 v 20:08 | Ragosta33 |  Robbie Williams

Robbie Williams - životopis

První zkušenosti s uměním našel již v brzkém věku v malé hospůdce U Rudého Lva, která patřila jeho rodičům. Ti se ale rozvedli, když byly Robbiemu dva roky. Školu vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, neboť jako prodavač odrazoval lidi od koupě.

Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Jejich začátky nebyli nijak růžové, na první koncert přišlo jenom deset lidí a jeden pes. Tak asi po roce a půl hráli v jednom klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i před odpor vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber.

K jeho nejvýznamnějším úspěchům patří i album: Swing When You're Winning (09/2002) přes které se mu podařilo zasáhnout všechny vrstvy publika.

Známé jsou jeho poměry s osobnostmi jako byl nedávný s Geri Halliwell, když už nemohl vydržet nápor novinářů svěřil, že se sní vyspal.

Šesté studiové album Robbieho Williamse nese název Intensive Care a vyšlo tři roky po "Escapology". Album přináší spojení s autorem Stephenem Duffym (The Lilac Time), který nahradil Guye Chamberse. Podle slov autora je album částečně inspirováno singlem Louise z roku 1984 od skupiny Human League o muži, který potká na autobusové stanicisvou bývalou přítelkyni a vědomí si, že ji stále miluje.

Skladby jako Ghosts, Make Me Pure, úžasná Advertising Space dělají z Intensive Care silně melancholickou a nostalgickou záležitost. Jako by Robbie procházel klíčovými skladbami svého mládí - vším od Oran Juice Jonesovým "Rain" k "When Love Breaks Down" od Prefab Sprout.

Fotky R.W.

31. března 2007 v 20:07 | Ragosta33 |  Robbie Williams

Životopis Sámera

31. března 2007 v 20:06 | Ragosta33
Datum narození:7.8.1985
Místo narození:Děčín, Česká republika
Znamení:Lev"Výborně," znělo z úst poroty, když jim zazpíval osmnáctiletý student z Děčína. Tréma asi Sámera netrápí. Za sebou už má vystupování na různých kulturních akcích doma i v blízkém Německu. Zpívá od šesti let, nezná nic lepšího než hudbu a doufá, že se jí jednou bude věnovat profesionálně.

Zatím však studuje hotelnictví a turismus na soukromé střední škole v České Lípě a své studijní výsledky označuje jako "zlatou střední cestu". Za lásku ke zpěvu může učitelka na základní škole, která před deseti lety vybírala adepty do pěvecké soutěže. Protože Sámer nikdy stydlivostí netrpěl, okamžitě se sám přihlásil. Po umístění na prvním místě šlo už všechno samo od sebe - zpíval a zpívá, kde se dá. Kvůli zpěvu nemá čas ani na další koníčky, snaží se najít volné chvilky alespoň na sport - hlavně plavání a tenis. A odkud pochází Sámerovo
exotické jméno? Tatínek je Syřan, maminka Češka a synovu zpívání fandí oba.

Sámer Issa si splnil svůj sen a natočil album ve stylu R´n´B. O autentičnost stylu se staral američan Jorge Corante, který přivezl do Čech již předpřipravené základy, ty byly následně ve studiu Ondřeje Soukupa pod jeho dohledem doplněny zpěvy. Celé album dokončil Corante ve svém los angelském studiu. Album je velice pestré, titulní píseň Busted je syrovou ukázkou R´n´B´ bez příkras, skladba "Smile" autora Ondry Brzobohatého - citlivá balada - dává vyniknout Sámerově pěveckému talentu pro oblíbený žánr v plné šíři, duet s vynikající Martinou Balogovou "Adorable" bude pro mnohé velikým překvapením.

Na albu se objeví i jedna koververze, nikoliv však skladba ze soutěže, ale nová podoba hitu skupiny Mr. Mister Broken Wings. Album bude obsahovat tři skladby v češtině, zbytek byl nazpíván
anglicky. Vedle nahrávání alba se Sámer tvrdě věnoval přípravě tanečních čísel pro svá vystoupení s tanečním týmem Dance 2XS. Autorkou fotografií v obalu CD je úspěšná módní fotografka Anna Kovačičová.

Sámer

31. března 2007 v 20:05 | Ragosta33

Morčátka

31. března 2007 v 20:02 | Ragosta33 |  Morčátka

Dr.House- fotečky ze seriálu

31. března 2007 v 20:01 | Ragosta33 |  Dr. House

Dr.House

Kliknutím zobrazíte větší formát - Lisa Edelsteinová - seriál Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - Jesse Spencer - seriál Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - Hugh Laurie - seriál Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - Jennifer Morrisonová - seriál Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - Omar Epps - seriál Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - Hugh Laurie - seriál Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - seriál Dr. HouseNova přichází po Ztracených se seriálem Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - seriál Dr. Househttp://digilander.libero.it/IvanusFanArt/Avatar/Dr.House.jpg

Sběratelé kostí (Bones)- nějaká fota

31. března 2007 v 19:59 | Ragosta33 |  Sběratelé kostí

Bones- photos

http://www.fox.com/programming/returning/images/bones.jpg

http://www.fox.com/bones/features/downloads/01_800x600_b.jpg

Les personnages de la série Bones

http://www.theage.com.au/ffximage/2006/08/09/bones_narrowweb__300x395,0.jpg

http://searchingbones.com/wp-content/uploads/2006/08/hwb-yonco_bones-ep201_004.jpg

Filip Tomsa

31. března 2007 v 19:53 | Ragosta33 |  Další skupiny, zpěváci, seriály,...

Filip Tomsa

Herec

Datum narození: 20.04.1984 Místo narození: Mladá Boleslav, Československo Znamení: Beran


Filip Tomsa pochází z Bezna u Mladé Boleslavi, kde žijí rodiče i sestra, a za nimiž se snaží co nejčastěji dojíždět. Ostatně z Divadla v Mladé Boleslavi, kde je ve stálém angažmá, to nemá daleko. Nikdy netoužil být hercem, konzervatoř si zapsal až jako třetí školu v pořadí na "přijímačky" na střední školu. "Pak jsem se dostal k herečce Evě Horké, která mě připravovala. Bez ní bych se tam nedostal. Nikdo z rodiny nemá umělecké sklony (rodiče jsou státní zaměstnanci) a já neměl ponětí, co by tam po mě mohli chtít. To, že jsem se na pražskou Konzervatoř dostal, je zásluha Evy Horké," tvrdí skromně Filip. Kdyby ale neměl talent, tak by se dnes možná místo na jevišti či před kamerou proháněl po obloze. Jeho velkým snem totiž vždycky bylo stát se pilotem."A protože si své sny docela snažím plnit, určitě jednou usednu za knipl v kokpitu nějakého letadla," pevně věří Filip Tomsa.
Na Konzervatoři v Praze studoval hudebně dramatický obor. Již během studia si zahrál na scéně Národního divadla ve Smrti Hippodamie a v divadle Kolowrat ve hře Ruce Venušiny. Hostoval také v Černém divadle Jiřího Srnce v představení Petr Pan.
Před kamerou stál poprvé v České televizi v inscenaci Adam a Eva 2001. "Režisér Patrik Hartl a další členové štábu tenkrát byli čerství absolventi a pro všechny to bylo něco nového. Pro mě také, ale ještě jsem si to nedokázal patřičně užít. Dnes, když stojím před kamerou, trému nemám, ale pociťuji něco, co bych nejspíš nazval respekt. Snažím se věci dělat dobře, a tak když mám roli v novém filmu, kde je nový štáb, o němž nevím, jak pracuje, jsem lehce nervózní. To ale obvykle brzy přejde."
Na obrazovce se objevil v inscenacích - O víle Arnoštce (r. D.Klein), Peklem s čertem (r. M.Sobota), Vůně vanilky (r. J.Strach), Dědictví slečny Inocencie, Slečna Julie (r. J.Krejčík), Kvaska (r. M.Landa) a můžeme ho vidět i v seriálu Poslední sezóna, Dobrá čtvrť a Ordinace v růžové zahradě.

Ríša bude moderovat předávání cen Anděl 2006

31. března 2007 v 19:37 | Ragosta33

Zpěvák skupiny Kryštof bude moderovat předávání cen Anděl 2006

Richard Krajčo se dostal do zvláštní situace. 17. března bude moderovat vyhlášení cen Akademie populární hudby Anděl Allianz 2006 v Ostravě a přitom jeho kapela získala čtyři nominace. Jak se na pódiu zachová v případě, že Kryštof v nějaké kategorii zvítězí a měl by si převzít cenu, zatím neví.
18.2. 2007 10:19

Jak dlouho jste se rozmýšlel, než jste místo moderátora předávání cen Anděl Allianz 2006 přijal?

Abych byl upřímný, tu nabídku už jsem v minulosti jednou dostal. Je to dva tři roky zpátky. Tehdy jsme se nedomluvili na podmínkách, takže z mé spolupráce s Akademií populární hudby sešlo. Tentokrát jsme se na všem dohodli a já se moc dlouho nerozmýšlel.

Moderování jakýchkoli předávání cen je taková zvláštní disciplína...

To máte pravdu. Většina moderátorů si na tom vylámala zuby a někteří na to neradi vzpomínají. Nechtěl bych se k nim připojit. Věřím, že alespoň trošku obstojím.

Máte představu, v jakém duchu se vaše moderování ponese?

Zatím přemýšlíme nad konceptem. Ve chvíli, kdy jej se scenáristou Markem Dohnalem uchopíme, začnou vznikat konkrétní monology.

Skupina Kryštof, v níž zpíváte, získala čtyři nominace na udílení cen Akademie populární hudby. Jak se na pódiu zachováte ve chvíli, kdy nominaci promění ve vítězství?

Kryštof je takovým hrdinou nominačních dní. Nominován byl sice po každé své desce a posbíral vždy několik nominací, proměňování ve vítězství mu ale moc nešlo. Ze čtyř nebo pěti nominací se nám vždy podařilo získat prvenství v jedné kategorii. Myslím si, že zůstaneme té tradici věrní.

Co když přece...

Možná akademiky při hlasování ve druhém kole ovlivní i to, že budu večer moderovat. Možná si řeknou, že je hloupé, abych to musel řešit, a hlasy mé kapele nedají.
Kryštof už má tři Anděly doma a jeho kariéra na letošním ceremoniálu nestojí. Bude to spíš takový mejdan, ale samozřejmě by nás nějaký Anděl potěšil, protože máme za sebou úspěšný rok. Nechám to na akademicích a svou reakci asi na bezprostřední situaci.

Jste zpěvák, muzikant, herec, moderátor. Nerozmělňujete příliš svou uměleckou osobnost?

Nevím, jestli není lepší být univerzálním, renesančním člověkem, než být dobrý v jediném oboru. Tahle země je malá a možnosti jsou dost omezené. Každý člověk prochází různými etapami, jednou se mu daří, pak zase ne. My si tím s kapelou za šest let profesionální kariéry také prošli.
Někdy nám bylo velmi dobře, někdy nám bylo hůř. Podobné jsem to měl v herectví. To všechno se propojuje. Dokud budu mít dost sil, nemám důvod tu situaci radikálně řešit. Je na režisérech, jestli se uvolí mi dávat práci, a je na lidech, jestli budou chodit na koncerty a poslouchat naše písničky.

Budete muset kvůli moderování Andělů omezit jiné aktivity?

Nebudu. Je to jen jeden večer. Že budu moderovat Anděly, jsem se dozvěděl v lednu. Od té doby tomu přizpůsobuji svůj diář.

Kdy se po loňském turné skupina Kryštof vrátí na koncertní pódia?

Chystáme se na letní festivaly a venkovní akce. Na podzim by měla vyjít naše první best of kolekce, výběr největších hitů. Měla by obsahovat to nejlepší z našich čtyř řadových desek plus tři úplně nové skladby. Momentálně je vybíráme z devíti, které jsme už napsali.

Plánovali jste podzimní turné po divadlech.

Halové turné máme za sebou, takže skutečně chceme absolvovat dvacet komorních akustických divadelních koncertů, které budou mít blízko k talk show. Chtěl bych si povídat s lidmi, nechat je klást otázky, vyprávět o kapele, zkrátka vytvořit domácí atmosféru.

Milo

31. března 2007 v 19:34 | Ragosta33 |  Milo Ventimiglia

Milo Ventmigilia

Datum narození:8. července 1977
Místo narození:Anaheim, Kalifornie, USA
Celé jméno:Milo Anthony Ventimiglia

Životopis:

Milo se narodil a vyrůstal v Kalifornii. Již v osmi letech se rozhodl, že vyhraje Oskara. O deset let později - poté, co si na střední škole zahrál v řadě her - získal stipendium na letní program prestižní sanfranciské školy, Americké divadelní konzervatoře (A.C.T.). Poté se vrátil do jižní Kalifornie a vstoupil na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles), kde se zaměřil na divadlo. Během této doby se mu podařil jeho profesionální herecký debut v seriálu 'The Fresh Prince of Bel-Air". Krátce poté se zviditelnil i v krátkém filmu 'Must Be the Music'.
Za posledních pět let Milo zaujal diváckou pozornost ve filmu, v televizi a také v divadle. Na velkém plátně se objevil v nezávislých filmech 'Massholes' a 'Sheer Bliss' či v krátkém filmu 'Nice Guys Finish Last'. Na televizní obrazovce si opakovaně zahrál v seriálu 'Opposite Sex' a hostoval v seriálech jako je 'C.S.I.', 'Promise Land' či 'Sabrina, the Teenage Witch'.
Milo rád surfuje, také jezdí na skateboardu a snowboardu. Věnuje se taktéž charitě.
Fotky:
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Antonio

31. března 2007 v 19:26 | Ragosta33 |  Antonio Banderas

Antonio Banderas

Datum narození:
10.08.1960
Místo narození:
Málaga, Spain
Znamení:
Lev
Povolání:
herec
Ve zkratce:
bratr: Francisco
první manželství (8 let):Ana Leza (která se spolu s ním objevila ve filmu Philadelphia)
druhé manželství (od r. 1996): Melanie Griffith
dcera (narozena 24.9.1996): Stella del Carmen Banderas Griffith
Životopis:
Antonio Banderas se narodil jako starší dítě ze dvou (mladší bratr Francisco) státnímu úředníkovi a učitelce ve Španělsku v Malaze. Jeho velká touha byla stát se profesionálním fotbalistou, ale ta byla zmařena zlomením nohy ve 14-ti letech, proto se rozhodl stát se hercem. Rozhodl se pro zápis na školu dramatického umění v rodném městě. Po absolvování začala jeho herecká kariéra v malé divadelní společnosti. V devatenácti letech (1981) se Antonio přestěhoval do Madridu a stal se členem Španělského národního divadla, kde působil až do roku 1986.

Zpočátku následovaly menší role, ale ve významných filmech jako "House of Spirits" (1993), "Philadelphia" (1993), kde si zahrál Miguela Alvareze, partnera Andrewa Becketta (Toma Hankse) nakaženého AIDS, Interview s upírem "Interview With the Vampire" (1994) a v komedii Rapsodie v Miami "Miami Rhapsody" (1995).

Po těchto úspěších získal svou první hlavní roli v americkém filmu v akční komedii "Desperado" (1995). Ve filmu si zahrál El Mariachiho kdysi nejlepšího kytaristu a zpěváka na americko-mexické hranici. Další významné role následovaly nejprve v akčním thrilleru Nájemní vrazi "Assassins" (1995), kde byl jeho hereckým partnerem Sylvester Stallone, následné v thrilleru Schůzka s cizincem "Never Talk to Strangers" (1996) a také po boku Madonny ve filmovém muzikálu "Evita" (1996), kde za svůj skvělý pěvecký projev získal nominaci na Zlatý glóbus. V roce 1998 se objevil ve filmovém hitu Zorro: Tajemná tvář "The Mask of Zorro" (opět nominovaný na Zlatý glóus), film slavil úspěch nejen mezi diváky, ale i kritikou. Ve filmu si zahrál po boku Anthonyho Hopkinse a Catherine Zeta-Jones.
Jako režisér debutoval černou komedií Léto v Alabamě "Crazy in Alabama" (1999), v němž hlavní roli svěřil své americké manželce - herečce Melanii Griffith (se kterou je ženatý od roku 1996).Ve stejný rok se také objevil v dobrodružné fantasy Vikingové "The 13th Warrior" (1999).
V roce 2001 se objevil v akční komedii Roberta Rodrigueze "Spy Kids: Špióni v akci" (2001) a erotickém thrilleru Sedmý hřích "Original Sin" (2002). Film se odehrává na Kubě v devatenáctém století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem se svůdnou Američankou Julií (Angelina Jolie). S Robertem Rodriguezem,spolupracoval také na filmech Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů, Spy Kids 3-D: Game Over (2003), Čtyři pokoje a Kdysi dávno v Mexiku.
V roce 2005 si zahrál hlavní roli ve filmu režiséra Martina Campbella Legenda o Zorrovi, jehož příběh začíná deset let od okamžiku, kdy jsme hrdiny opustili na konci předchozího dobrodružství. Alejandro (Banderas) a Elena (Catherine Zeta-Jones) se stali manžely a mají spolu 10letého syna Joaquina (Adrian Alonso). Přestože si Alejandro stále obléká masku Zorra, aby ochránil chudé a utlačované obyvatele kalifornského teritoria před hamižností tamějších vládců, musí se často rozhodovat mezi svým pocitem pro spravedlnost a touhou po normálním životě.

Za svůj muzikálový debut na Broadwayi s názvem Nine byl nominován na cenu Tony Award v kategorii nejlepší herec v muzikálu a získal ceny Drama Desk Award, Outer Critics Circle Award, Drama League Award a Theater World Award.
Antonio, je super človíček a herec, mám ho moc ráda, stejně jako filmy, ve kterých hraje..:-))))))
A tu je pár foteček:
A TEĎ ten váš tajemný pohled mistře..:-))))
A tady obrázky z filmu Sedmý hřích.....romantika..:-)))))
Zoro mstitel....ach můj hrdina...nejoblíbenější ze všech legendárních hrdinů...prostě nej, nej...:-))))
Antonio Banderas a Katrin Zeta Jones...to je pár roku!!!!!!! (ale uznejte sami, že jim to moc sluší, i když v Antoniově náručí, by se chtěla vidět leckterá dívka či žena...:-)))))

Další dollzky

31. března 2007 v 19:24 | Ragosta33

Blondýny dollzky

31. března 2007 v 19:22 | Ragosta33
Doufám, že se vám líbí....mějte se...a užívejte si...:O))))))))))

Dům u jezera

31. března 2007 v 19:20 | Ragosta33 |  Filmy

The Lake House

Dům u jezera - The Lake House
Motto: Milostný příběh přesahující hranice času...
Typ filmu: Drama Fantasy Mystery Romantický
Rok výroby: 2006
Hrají: Willeke van Ammelrooy, Christopher Plummer, Shohreh Aghdashloo
Popis:
S pocitem, že nastal čas na změnu, se doktorka Kate Forsterová (SANDRA BULLOCKOVÁ) rozhodne opustit své provinční působiště v Illinois a přijmout místo ve velké chicagské nemocnici. Největší překážku v uskutečnění svého rozhodnutí vidí ve stěhování - nechce se jí opustit prostorný, vkusně zařízený dům s velkými okny a překrásnou vyhlídkou na klidné jezero. Je to místo, ve kterém se cítila opravdu sama sebou.

Je zimní ráno roku 2006. Na cestě do města zajede Kate k domu u jezera a nechává ve schránce vzkaz pro nového nájemníka. Prosí ho, aby jí přeposílal poštu a zmiňuje, že nevysvětlitelné otisky psích tlapek kolem hlavního vchodu, kterých si možná všimne, byly na místě již v době, kdy se tam sama nastěhovala.

Avšak když nájemník přijíždí, naskýtá se mu úplně jiný pohled. Alex Wyler (KEANU REEVES), talentovaný ale frustrovaný architekt pracující na nedaleké stavbě, nalézá dům v žalostném stavu: zaprášený, špinavý, zarostlý plevelem. A po otiscích psích tlap ani stopa. Pro Alexe má dům zvláštní význam. Postavil jej jeho otec (CHRISTOPHER PLUMMER), proslulý architekt, jemuž však profesní úspěchy narušily rodinný život, ještě v době, než se s Alexem odcizili.

Nyní Alex vnímá pokojnou atmosféru místa a dává si za cíl obnovení původní krásy pozemku. Vzkazu od Kate nevěnuje žádnou pozornost až do chvíle, kdy při natírání počasím zničeného mola uvidí zaběhnutého psa, který běží přes čerstvý nátěr až ke vchodovým dveřím domu, zanechávaje otisky tlap přesně tam, kde je popsala Kate. Zmatený Alex tedy odepisuje, že před ním v domě nikdo nebydlel a zároveň se podivuje, jak mohla Kate vědět o psu. Kate, která dům opustila před pouhým týdnem, se domnívá, že musí jít o hloupý vtip a rychle píše zpět.

Jenom pro jistotu, kolikátého tam dnes máte?
14. dubna, 2004.
Ne,
říká ona. Je 14. dubna, 2006.
Stejný den, dva roky od sebe.
Je to možné?

Během své pokračující korespondence prostřednictvím poštovní schránky před domem zjišťují Kate s Alexem, že jakkoli je to neuvěřitelné, ba přímo nemožné, žijí od sebe skutečně dva roky. Neobvyklé pouto je začíná spojovat právě ve chvíli, kdy se oba snaží překonat zklamání z minulosti a začít znovu. S každým dalším uplynulým týdnem odhalují jeden druhému více a více ze svého života - svá tajemství, pochybnosti a sny, až najednou zjišťují, že se do sebe zamilovali. Odhodláni překlenout vzdálenost mezi sebou a rozluštit záhadu svého neobvyklého vztahu, pokoušejí nakonec osud a domluví si schůzku. Společným úsilím o propojení svých odlišných světů však možná riskují nenávratnou odluku.
Filmeček s mým oblíbeným Keanu Reevsem...:o)...chtěla jsem na něj jít do kina, jenže mi nějak nevyšel čas :(..no snad si ho někdy seženu nebo bude v telce :o)