Prožij každý svůj den naplno, jako by byl tvůj poslední!!!

Říjen 2007

Denča má narozeniny ;-)))

31. října 2007 v 16:35 | Ragosta33 |  From you to me a naopak
Dnes slaví své 17. narozeniny moje dobrá kámoška Denča. Proto bych jí chtěla popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky, žádné starosti, jenom samé radosti a ať se jí splní všechny tajné sny ;-)))

Mix foteček

31. října 2007 v 14:34 | Ragosta33 |  Jared Leto + 30 Seconds to Mars
Nejdřív bráškové pohromadě...
A teď nějaký ksichtíky :-)))
Ten výraz je fakt super :-)))
Ten jazyk máš pěkně dlouhej a špičatej :-)))
Takže uděláme ááá jako u doktora...
Z jednoho rozhovoru...
Moc pěkné růže, mohl by mi je věnovat ;-)))
A nakonec takové menší pokoukáníčko pro něžnější pohlaví ;-)))

Alexandr Veliký :-)))

28. října 2007 v 17:21 | Ragosta33 |  Filmy

Alexandr Veliký

Alexandr Veliký - plakát

Velkolepá historická sága mapuje život i legendu jedné z nejvýraznějších postav světové historie, odvážného a neúprosného dobyvatele, Alexandra Velikého, který ve věku 32 let vytvořil největší impérium všech dob. Minulost a přítomnost se střetává v mozaice triumfů i porážek, ve kterých se promítají vzpomínky z dětství i Alexandrův vzestup k moci. Historický velkofilm ukazuje celý Alexandrův život. Od dospívání, které bylo naplněno sny o slávě a dobrodružství, až po jeho osamělou a mystickou smrt. Od bouřlivého vztahu s rodiči - mocný král a královna předurčili svého syna jako následníka trůnu za každou cenu, až po chvíle, kdy vyburcoval své společníky i vedl obrovskou armádu přes vyprahlá válečná pole v Persii i přes zasněžené vrcholky indických hor. Film je kronikou Alexandra Velikého a jeho cesty stát se žijící legendou, muže, který byl hnán myšlenkou, že moc je sílou osudu.

Základní informace

Český název: Alexandr Veliký
Originální název: Alexander
Česká premiéra: 13. ledna 2005
Natočeno: USA 2004
Režie:
Oliver Stone
Scénář: Oliver Stone
Kamera: Rodrigo Prieto
Hudba: Vangelis
Hrají: Colin Farrell (Alexandr), Angelina Jolie (Olympias), Val Kilmer (Filip), Anthony Hopkins (starý Ptolemaios), Jared Leto (Héfaistión), Rosario Dawson (Róxana), Gary Stretch (Kleitos), Jonathan Rhys-Meyers (Kassandros)

Žánr: akční/dobrodužný/válečný/drama


klikněte pro návrat zpět...
klikněte pro návrat zpět...
klikněte pro návrat zpět...
klikněte pro návrat zpět...
klikněte pro návrat zpět...
Tak jsem se konečně dočkala. Nejsem moc na historické filmy. Ale tento film mě uchvátil. Už vím, proč moje kamarádky říkaly, že se mám nač těšit. Měly pravdu. Někdo řekne, že je to kvůli Jaredovi, ale není to tak. Ten film jsem chtěla vidět, ještě předtím, než jsem se dozvěděla, že tam hraje. A když jsem to věděla, chtěla jsem to vidět ještě víc. Nejvíc se milíbila scéna, kdy Alexandr čte dopis od matky a přichází za ním Hefaistion (Kdo neviděl, nepochopí.). Je to prostě krása. Bohužel nekončí film "happyendem"- Hefaistion a Alexandr zemřou :-((( Až na ten závěr je to skvělý film a všem, co ho ještě neviděli, ho vřele doporučuji :-)))

Diplomek od Týny

28. října 2007 v 16:35 | Týna |  From you to me a naopak
Děkuji za moc za diplomek. Opět je na něm Jared. Kdo by to čekal, že? :-)))


Vydání ABL :-)))

26. října 2007 v 17:18 | Ragosta33 |  Jared Leto + 30 Seconds to Mars
Americká parta 30 Seconds To Mars ohlašuje vydání dalšího singlu. Dočkat bychom se ho měli v průběhu listopadu. Po úvodním "The Kill" a následné hitovce "From Yesterday", která již několik měsíců zní i z většiny českých rádií, se v listopadu dočkáme novinky pojmenované podle poslední desky, tedy "A Beautiful Lie". Singl doplní bonus v podobě písně "Half Caf" a též videoklip k titulní skladbě, který byl původně určen výhradně pro americký trh. 30 Seconds To Mars (MySpace.com) v tomto měsíci ukončí americkou část turné. Fanoušci v Evropě se Jareda Leta a jeho kumpánů dočkají již v lednu a únoru příštího roku. Evropská část jejich šňůry, která je na tyto měsíce naplánována, zahrnuje například koncerty v Paříži, Glasgow nebo Londýně.
Už se nemůžu dočkat, až vyjde. Ale napadlo mě, že by to mohli nechat na Vánoce. To by byl krásnej dáreček, co říkáte?

29. spřátelený blog

26. října 2007 v 16:28 | Ragosta33 |  Spřátelené blogy
Tady mám 29. spřátelený blog. Je celý o skvělé německé skupině Nevada Tan, tak se určitě jukněte ;-)))

MTV LA Awards

23. října 2007 v 19:03 | Ragosta33 |  Videa
Úplně dokonalý video, kde 30STM zpívají moji oblíbenou From Yesterday. Konečně po The Kill přišla na řadu. Ke konci se přidá ještě zpěvačka Eli Guerra. Trošku to nestíhá, ale snad to nevadí :-)))
Předávání ceny. Pokud jste ještě neslyšeli mluvit Jareda a Avril španělsky, máte šanci. Nakonec vyhrála Belinda :-))) Škoda, že jsem tam na tom pódiu nemohla stát taky. Zdá se mi to, nebo se Jared na konci videa trochu ztrácí?
Rozhovor s 30 STM na červeném koberci. Jared řekl, že je to pocta vystupovat na MTV LA Awards. Moderátorka řešila, proč Jared pořád nosí černou barvu. Odpověděl, že moc oblečení nemá, tak toto je jednoduché na výběr. Podotkl ale, že má barevné boty, Shannon růžové tkaničky, a Tomo řekl, že má barevné spodní prádlo. Málem ho ukázal :-))) Takže v takovém duchu se nesl rozhovor ;-)))

Magazine Guitar World, Listopad 2006

22. října 2007 v 13:28 | Ragosta33 |  Jared Leto + 30 Seconds to Mars
Tady máte článek z Magazine Guitar World (listopad 2006).


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

MTV LA Awards- v zákulisí a s Avril

21. října 2007 v 13:32 | Ragosta33 + Lucy |  Jared Leto + 30 Seconds to Mars
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
On je tak roztomilej ;-)))
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Krása ;-)))
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
To je jak splněnej sen. Jared a Avril pohromadě. Předávají cenu :-))) Podle mě to jsou dva nej umělci, kteří v současným šoubisu existujou. Taky si myslím, že jsou to nejlépe oblékané hvězdičky. Jejich styl úplně miluju. No řekněte, nesluší jim to tam?

MTV LA Awards- vystoupení

21. října 2007 v 13:15 | Ragosta33 |  Jared Leto + 30 Seconds to Mars
18. října vystoupili 30 Seconds To Mars na MTV LA Awards. Byli nominováni do kategorie Best International Rock. Cenu nakonec nezískali. V této kategorii totiž zvítězila skupina Evanescence.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Já chci taky ;-)))

Zac Efron má narozeniny :-)))

19. října 2007 v 17:32 | Ragosta33 |  Zac Efron
18. 10. 2007- pro někoho normální den. Ale pro jistou osůbku je to speciální den, protože dnes slaví druhé kulatiny. Řeč není o nikom jiném, než o Zacovi Efronovi. Jistě ho znáte. Nedávno byl dokonce zvolen jako nejtalentovanější mladá hvězda. Takže gratuluji!!!
Zacu, chtěla bych Ti popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky, ať Ti to vydrží s Vanessou, splní se Ti tajné sny a zažiješ ještě spoustu úspěchů ;-)))
PS: "Na počest" Zaca jsem se včera opět dívala na Muzikál ze střední :-)))

Shadow Of The Day- Linkin Park

16. října 2007 v 20:19 | Ragosta33 |  Videa
A je to tady! Už jsem se nemohla dočkat, až Linkin Park vydají videoklip na píseň Shadow Of The Day. A konečně jsem se dočkala :-))) Třikrát hurá!!! Myslím si, že je povedený. ( Zeslabte si ale repráčky- kapánek se tam střílí...) Jak už jsem Vás informovala, tak Shadow Of The Day je moje nej písnička z nového alba. Tak doufám, že se Vám také zalíbí :-)))
A video z natáčení ...

Taška v zubech

16. října 2007 v 13:47 | Ragosta33 |  Videa
Asi si říkáte, co to je za název článku, ale podle videa to pochopíte :-))) Jared je na letišti a má plné ruce, tak vezme tašku s dárečky do zubů. Je to legrace, tak se šupem jukněte ;-)))

Podpis

15. října 2007 v 13:04 | Ragosta33 |  Jared Leto + 30 Seconds to Mars
Tady máte podpis a fotku Jareda v době, kdy se ještě podepisoval celým jménem :-)))
Jared.jpg Jared Leto image by stacy-marie