Prožij každý svůj den naplno, jako by byl tvůj poslední!!!

Květen 2008

Mám lístek na LP!!!

29. května 2008 v 21:45 | Ragosta33 |  Linkin Park
Konečně jsem se dočkala. Už mám lístek na brněnský koncert Linkin Park! Bratr ho vyhrál v Medúze, takže mi ho dal. Ani nevíte, jak jsem šťastná. Podruhé se na LP dostanu díky tomuto pořadu. Opravdu moc děkuju. Udělalo mi to velkou radost ;-)))

Enrique Iglesias- Don't Turn Off The Lights

28. května 2008 v 16:31 | Ragosta33 |  Videa
Na youtube.com jsem našla jedno zajímavé video od Enriqua Iglesiase. Je to k písničce Don't Turn Off The Lights. Docela mě to pobavilo. Tak se jukněte taky ;-)))

Koncert Simple Plan

24. května 2008 v 12:33 | Ragosta33 |  Simple Plan
Téměř před měsícem (27.4.) měla v Praze koncert skvělá kanadská partička Simple Plan. Jak už jsem Vás informovala dříve, nemohla jsem se zúčastnit kvůli zdravotním problémům. Podle různých zdrojů to bylo super. O to mi je to víc líto, že jsem to nezažila. Slíbila jsem si ale, že až tu budou příště, tak na ně 100% jdu. Skupina se navíc vyjádřila, že by možná přijela ještě letos v listopadu. Pokud to bude v tuto dobu, tak mi sice začíná příprava na maturitu a máme naplánovaný maturitní ples, ale já tam stejně půjdu, stůj co stůj. Už se o to nenechám ochudit! Tak a teď zpátky k dubnovému koncertu. Jako předkapela zde vystoupili Elliot Minor. Jejich songy rozproudily celou Malou sportovní halu. Při písni Jessica přiskákali na pódium členové Simple Plan, kteří byli oblečeni do bílých teplákovek. To bylo takové malé překvapení, jelikož Praha byla poslední zastávkou na jejich turné. Pak začala přestávka a mezi fanynkami začala nervozita, protože se už nemohly kluků dočkat. Spousta holek omdlelo a sekuriťáci je museli vytahovat z davu. Bohužel je potom nechali na kraji haly, takže jen ty otrlejší se dokázaly prorvat na své původní místo. Poté se rozezněly první tóny Generation a koncert mohl začít. Kluci zazpívali 8 písní z nového alba, ale samozřejmě nezapomněli i na starší pecky. Během koncertu zazpíval Pierre vymyšlenou písničku I´m in Praho. Takový vtipný moment. Chuck zase zavěsil na aparaturu českou vlajku a nechal ji tam až dokonce koncertu. Ke konci zhasla světla, a když se znovu rozsvítilo, Pierre stál uprostřed haly. Následovala moje nejoblíbenější písnička od SP- Untitled. Je to opravdu nádherný song. Ten bych chtěla slyšet naživo. Když se koukám na videa k této písni, tak mě mrzí, že jsem tam nebyla. Tak snad příště ;-))) Jako poslední zazněla "zakončovačka" Perfect. Při tomto songu fanoušci vytáhli nápisy "Thank you". Po skončení koncíku začali zpívat I´m Just a Kid a doufali, že se SP připojí. Nevyšlo to. Ale i tak to podle všech byl nezapomenutelný zážitek. A já jim to věřím, protože z toho mám stejný pocit. A co říct na závěr? Simple Plan je opravdu výjimečná skupina, která má skvělou hudbu i texty, které chytnou za srdce. Proto je mám tak ráda. Fanoušci mi určitě rozumí ;-))) Tak snad jste si to všichni užili a doufám, že se s Vámi v listopadu (nebo kdykoliv jindy) uvidím na koncertu SP.
Vaše Ragosta
Set-list (Simple Plan):

01. Generation
02. Take My Hand
03. Shut Up
04. Jump
05. When I'm Gone
06. Addicted
07. The End
08. Me Against The World
09. Love Is A Lie
10. Time To Say Goodbye
11. I Can Wait Forever
12. Thank You
13. Welcome To My Life
14. I'd Do Anything
15. What If
16. Untitled
17. God Must Hate Me
18. Crazy
19. Perfect
A foto (zdroj: sp.cz)
4815f3edc649d_DSCN6724.JPG

We Made It- LP + Busta Rhymes

21. května 2008 v 13:18 | Ragosta33 |  Videa
Skupina Linkin Park stále pracuje na plné obrátky. Kromě přípravy nového alba se vrhli i na spolupráci s Busta Rhymesem. Na výsledek se můžete podívat zde:

Přerušení turné

20. května 2008 v 18:19 | Ragosta33 |  Avril Lavigne
Avril Lavigne musela odložit pár termínů koncertů na turné k novému cédéčku The Best Damn Things. "Byla jsem nemocná celou dobu turné," řekla třiadvacetiletá zpěvačka s tím, že měla třikrát chřipku, což ji vyčerpalo. Nyní u ní lékaři diagnostikovali akutní zánět hrtanu. "I když jsem nechala svůj hlas několik dní odpočívat a pak jsem zkusila zpívat, nic ze mě nevyšlo," dodala Lavigne. Turné má pokračovat v Británii, kde by ho mělo odstartovat vystoupení 26. května v Glasgow.
Držím Avril pěsti, aby se brzo uzdravila a na koncíku v Praze vystoupila v plné síle. Doufám, že už do té doby bude v pořádku, protože se na její koncert už moc těším ;-)))

Natálka má narozeniny !!!

19. května 2008 v 18:40 | Ragosta33 |  Natalia Oreiro
Dnes má Natalie Oreiro narozeniny. Přeji jí vše nejlepší, hodně úspěchů, zdraví, štěstí a lásky.

Happy birthday David!!!

16. května 2008 v 12:33 | Ragosta33 |  David Boreanaz
Dnes slaví narozeniny David Boreanaz. Můžete ho znát například z výborného seriálu Sběratelé kostí. Nato, že má i české kořeny, se vypracoval docela vysoko, nemyslíte? Chtěla bych mu popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky, aby neměl žádné starosti nejen v práci, ale hlavně se svojí rodinou, a ať se mu dál daří v životě ;-)))

Jared na nákupu

12. května 2008 v 17:33 | Ragosta33 |  Videa
Každý občas potřebujeme zajít do obchodu pro něco k snědku. Výjimkou není ani Jared. Tady máte video z jeho návštěvy samoobsluhy ;-)))

Pierre má narozeniny

9. května 2008 v 12:33 | Ragosta33 |  Simple Plan
Dnes slaví narozenin člen skupiny Simple Plan- Pierre. Přeji mu všechno nej, hodně zdraví, štěstí a lásky a hodně úspěchů ;-)))
http://www.mtv.com/shared/media/news/images/s/Simple_Plan/sq_simple_plan_pierre.jpg

Happy Birthday Enrique

8. května 2008 v 21:00 | Ragosta33 |  Enrique Iglesias
Dnes slaví 33. narozeniny zpěvák, který pochází ze Španělsko. Není jím nikdo jiný, než skvělý Enrique Iglesias. Přeji mu hodně zdraví, štěstí, lásky, ať se mu splní vše, po čem touží a ať má spoustu úspěchů nejen v kariéře, ale hlavně v životě ;-)))