Prožij každý svůj den naplno, jako by byl tvůj poslední!!!

Leden 2009

Narozeniny

14. ledna 2009 v 17:47 | Ragosta33 |  Orlando Bloom
Včera oslavil narozeniny Orlando Bloom. Přeji mu všechno nej, nej, nej, hlavně hodně zdraví, lásky a úspěchů ;-)))Past (Switchback)

12. ledna 2009 v 17:19 | Ragosta33 |  Filmy
Minulé pondělí (5.1.) byl na Nově film Past. Fanoušci Jareda teď určitě zbystřili ;-) Film se snaží zatáhnout diváka do děje. Mně osobně se tento snímek líbil, byl opravdu napínavý. Doporučuji ho všem. Pokud jste ho ještě neviděli, tak tady máte popis ;-)Popis:

Pečovatelka, která se stará o malého chlapce, je zavražděna a chlapec je brutálním zabijákem unesen z honosného domu svých rodičů. Nedlouho poté udeří vrah v texaském městě Amarillo, kde je místní šerif Buck Olmstead. Je uprostřed předvolební bitvy se svým nebezpečným soupeřem, ambiciózním policejním náčelníkem Jackem McGinnisem, který se snaží využít dvojnásobnou vraždu pro své politické cíle. Ve městě se nečekaně objeví agent FBI Frank La Crosse. Tvrdí, že na případu pracuje, a nabídne šerifovi pomoc při vyšetřování. Nikdo zpočátku netuší, že Frank jedná na vlastní pěst a má své vlastní důvody, proč chce vraha za každou cenu a co nejrychleji dopadnout. Chlapec, kterého vrah na počátku příběhu unesl, je Frankův syn. Podle oficiální verze vrah unesl Frankova syna z osobní zášti, a pak se zabil v sešlém hotelu. Frank však věří, že psychopat je stále naživu a používá dítě jako návnadu ve smrtící hře. Šerif Olmstead zjistí pravdu. Protože Frankovi věří, rozhodne se riskovat svou budoucí politickou kariéru, aby Frankovi mohl pomoci v hledání jeho syna. Kolem městečka se potuluje nedostudovaný medik Lane Dixon, který se pokouší stopem dostat do Salt Lake City. Zastaví mu přátelský černoch Bob Goodall, bývalý železničář a všeuměl s nezvykle vyzdobeným cadillacem. Přestože je Lane sympatický mladík, působí dojmem, jako by ukrýval nějaké tajemství. Bobovi to však téměř nevadí a nezvyklá dvojice se velmi rychle sblíží. Zejména když Bob zachrání Dixona před nebezpečnou rvačkou v baru. Frank mezitím dostává od vraha nenápadná vodítka, která by ho mohla přivést k synovi dřív, než zemře. Musí si však pospíšit. Blíží se totiž mohutná sněhová vánice, která hrozí smést všechny naděje a pohřbít všechny stopy pod sněhem.
Dárek k narozeninám

5. ledna 2009 v 20:02 | Ragosta33 |  The Rasmus
Narozeniny mám sice až 7. února, ale dáreček mám už dnes. Je to lístek na koncert suprové skupiny The Rasmus. Už se moc těším na 20.2., kdy to všechno vypukne. Moc děkuji mamince za tento nejkrásnější dárek k narozeninám. Moc to pro mě znamená.
Ragosta33