Prožij každý svůj den naplno, jako by byl tvůj poslední!!!

Rozhovor - Anastacia v Olomouci (24.6.2018)

24. července 2018 v 12:12 | Ragosta33 |  Moje rozhovory se známými osobnostmi
Americká zpěvačka ANASTACIA po úspěšném květnovém koncertu v Praze překvapivě v rámci své Evolution Tour zavítala také na Moravu. Konkrétně v neděli 24. června přijela na olomouckou Korunní pevnůstku. A právě zde nám během krátkého rozhovoru odpověděla na pár otázek.

Vítej zpět v České republice. Jak si užíváš své aktuální turné k albu Evolution?
Upřímně to turné miluji. Napsala jsem celkový scénář ke stávajícímu turné během koncertování v minulém roce, což jsem předtím nikdy takhle neudělala. A když si teď zpětně poslechnu album Evolution, stále na mě působí, že je hravé a velmi energické, čehož jsem právě chtěla dosáhnout. A poznám to i na fanoušcích, že je to album i turné k němu baví. Podle mě jim i ty písničky připomínají moje první tři vydané desky.

Máš raději koncerty v arénách, nebo pod širým nebem, jako je tomu i dnes?
Raději mám vystoupení, která se konají uvnitř, protože mohu mít více pod kontrolou světelnou show, která samozřejmě vynikne lépe za tmy. Což se ne vždy venku povede a odrazí se to pak na celkovém dojmu. Venkovní akce zase mají svou atmosféru, která je moc fajn. Když ale není zrovna ideální počasí a třeba začne pršet, tak soucítím s fanoušky a dost vnímám to jejich trápení. Pak si říkám, zda skutečně mám jít na pódium.

Asi před měsícem jsi v jednom rozhovoru zmínila, že chystáš pro své fanoušky překvapení. Můžeš aspoň naznačit, jestli se týká hudby nebo další módní kolekce?
Nejedná se o vydání dalšího alba, ale o nový projekt. Ale ani to není úplně to správné slovo, které by to vystihlo. Více informací bych měla zveřejnit nejspíše tak v listopadu. To je zatím vše, co k tomu mohu říci.

Stále platí, že chceš napsat svou autobiografii, nebo se něco změnilo?
Zatím ještě ne, ale je to jedna z věcí, kterou bych ráda udělala. Mám v hlavě tuto myšlenku už delší dobu. Ale říkám si, že vyjde v tu chvíli, až nastane ten správný čas. Věřím tomu, že moje energie a vesmír čekají jen na to, kdy přesně bude dostatek důležitých věcí pro sepsání příběhu od úplného začátku po uspokojivý konec knihy.

Kdyby se měl točit film o tvém životě, koho by sis přála, aby hrál v takovém snímku právě tebe?
Počkej, musím se zamyslet. Jak se jmenuje ta herečka, která pravidelně na předávání Oscarů upadne? (smích)Už vím, byla by to Jennifer Lawrence, protože má takový drzý přístup k věci a určitě by dokázala zahrát moje jednotlivé stránky osobnosti. Například jednu mou vtipnější část, kdy se neberu moc vážně. Myslím, že by lidé byli dost zvědaví, jak by takovou roli zvládla. Nevím, jak by na tom byla se zpěvem, ale určitě by to bylo zajímavé. (smích)

Proč si myslíš, že jsi zaznamenala větší úspěch právě v Evropě?
To se ve skutečnosti stalo hned v úvodu mé kariéry. Nahrávací společnost byla ve sporu s hudební stanicí. Myslím, že to americké rádio nakonec zvítězilo. Právě v těch důležitých pěveckých začátcích mě použili jako názorný příklad, že moje písně nebudou hrát. A mysleli to opravdu vážně. Prostě to takhle té nahrávací společnosti vracejí a nejde vůbec o to, jakou hudbu zpívám. Ale nic si z toho nedělám, protože i přes to všechno mám jinde po světě spoustu úspěchů. (smích)

Která věc tě napadne jako první, když se zmíní Česká republika?
To je hodně zajímavý dotaz. Jestli není nezbytně nutné, aby se to vztahovalo k místu dnešního koncertu, což jsi možná předpokládala, tak si určitě vybavím spoustu krásných zážitků z Prahy. Například pohled z mého hotelu na řeku a Hrad mi ani nepřišel reálný, pokaždé to totiž vypadalo jako z nějaké pohlednice. Také jsem tady natáčela svůj videoklip, takže na Prahu moc ráda vzpomínám. Je to opravdu půvabné město. Ale dostalo se ke mně, že tady máte více krásných míst a že s hlavním městem tak trochu soutěží. (smích)

Letos jsi měla naplánovány hned dva koncerty v naší zemi. Kdo přišel s nápadem na vystoupení právě v Olomouci?
Předně jsem moc vděčná za to, že tady dnes mohu vystoupit. Ale nejsem si jistá, zda tento nápad dostal někdo z týmu, nebo nabídka přišla odsud. Já i kapela jsme upřímně rádi, když můžeme být na nových místech, kde jsme předtím neměli příležitost hrát. Což se samozřejmě odráží i na atmosféře, když někde hrajeme poprvé.

Nestává se totiž moc často, aby hvězda takového formátu, jako jsi ty, zavítala k nám na Moravu.
Možná se o to místní pořadatel pokoušel už i delší dobu. Ale když nějaký koncert odmítnu, není to o tom, že bych tam nechtěla hrát. Ale spíš se mi sejde na určitý termín víc nabídek a je těžké vyhovět všem, i když bych moc ráda. Užívám si koncerty jak tady v České republice, tak na Slovensku. Ale jezdím i do hodně vzdálených zemí, jako jsou třeba Kazachstán nebo Pákistán. Baví mě navštěvovat místa, kam většina interpretů nejezdí. Podle mě si lidé zaslouží vidět své oblíbené kapely naživo, ať už bydlí na kterémkoliv konci světa.

A co Anastacia vzkázala svým českým a slovenským fanouškům? Na to se můžete podívat právě v tomto videu:


Zdroj: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama